Tipy pro pacienty

Svěřte Vaše zdraví do rukou jen těm nejlepším profesionálům.

Tipy pro pacienty

PŘÍJEM NOVÉHO PACIENTA – REGISTRACE
V případě, že si přejete stát se naším pacientem, zavolejte na naši recepci ( tel.: 222 300 777) a dohodněte si nejvíce vyhovující termín u jednoho z našich lékařů, kteří registrují nové pacienty. Při ztížené možnosti telefonického dovolání můžete využít e-mailovu adresu: recepce@klinikum.cz Prosím nezapomeňte uvést svůj tel. kontakt, na který Vám naše recepce zavolá. Seznam lékařů je uveden v nabídce “O nás”. Nezapomeňte si s sebou vzít průkazku Vašeho zdravotního pojištění a občanský průkaz. Na tuto první návštěvu není bezpodmínečně nutné mít zdravotní dokumentaci a další vyšetření od bývalého ošetřujícího. Je ale nutné mít sebou seznam léků, které pravidelně užíváte a sdělit všechna (závažná) onemocnění se kterými jste se léčil(a) či léčíte.

OP RTG nebo CBCT SNÍMEK
Když Vás lékař odeslal na naše pracoviště na zhotovení RTG – snímku, vezměte si prosím písemný požadavek a svoji průkazku zdravotního pojištění. Pracoviště zubního RTG se nachází v Praze 9, v budově Clinicum a.s., Sokolovská 304 (Vysočanská nemocnice) ve třetím patře, první dveře po levé straně. Tel: 222 300 779. Na výkon se neobjednává.

OŠETŘOVÁNÍ DĚTSKÝCH PACIENTŮ – REGISTRACE
V naší společnosti ošetřujeme (registrujeme) dětské pacienty v tom případě, když alespoň jeden ze zákonných zástupců je naším zaregistrovaným pacientem a chodí pravidelně na preventivní kontroly.